فراموش نکنید
خانه / آموزش به بیمار / ۱۱هزارو ۳۵۰ دیالیز در ۹ ماهه سال ۹۳ در بیمارستان امام خمینی (ره) ساری انجام شد

۱۱هزارو ۳۵۰ دیالیز در ۹ ماهه سال ۹۳ در بیمارستان امام خمینی (ره) ساری انجام شد

رییس مرکز آموزشی درمانی امام خمینی (ره) ساری خبر داد :

دیالیز

دیالیز

۱۱هزارو ۳۵۰ دیالیز در ۹ ماهه سال ۹۳ در بیمارستان امام خمینی (ره) ساری انجام شد
دکتر میثاق شفیع زاد رییس مرکز آموزشی درمانی امام خمینی (ره) ساری با اشاره به اینکه بخش دیالیز این مرکز در سه شیفت به صورت شبانه روزی در حال ارایه خدمت به بیماران است افزود : در ۹ ماهه سال ۹۳ بیش از ۱۱ هزار و ۳۵۰ دیالیز برای بیماران انجام شد .
دکتر شفیع زاد افزود : بخش دیالیز بیمارستان امام خمینی ۹۵ بیمار ثابت و ۲۲ بیمار در انتظار دارد که از شهرهای مختلف استان و حتی استانهای همجوار نیز به این مرکز مراجعه می کنند .
این مقام مسئول افزود : هم اکنون ۱۷ دستگاه دیالیز در این مرکز در حال فعالیت است که در صورت مساعدت خیرین در اهدای دستگاه دیالیز می تواند ظرفیت دیالیز این مرکز را افزایش دهد .
رییس مرکز آموزشی درمانی امام خمینی (ره) ساری با اشاره به ساعت کار دستگاههای دیالیز گفت : دستگاه های دیالیز مدت زمان ساعت استانداردی برای کار دارند که این مرکز برای تقویت بخش دیالیز برنامه ریزی های لازم را انجام داده است
گفتنی است مرکز آموزشی درمانی حضرت امام خمینی (ره) ساری دارای ۱۱ بخش دستیاری تخصصی و ۲ بخش فوق تخصصی و دارای ۸۵۰ پرسنل و ۱۵۰ عضو هیات علمی بوده و بزرگترین مرکز دولتی استان مازندران می باشد .

می پسندم(۱)نمی پسندم(۰)

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

رفتن به بالا