فراموش نکنید
خانه / اخبار اسلایدر / جلسه ستاد اقامه نماز جماعت در مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ساری برگزار شد.

جلسه ستاد اقامه نماز جماعت در مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ساری برگزار شد.

جلسه ستاد اقامه نماز جماعت در مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ساری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام خمینی(ره)ساری در جلسه ستاد اقامه نماز در این مرکز آموزشی درمانی که با حضور نماینده دفتر ستاد اقامه نماز و نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی مازندران، رئیس مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) و نیز دست اندرکاران فعالیتهای فرهنگی این مرکز برگزار شد.

در ابتدا نماینده دفتر ستاد اقامه نماز و نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی مازندران اظهار کرد: توجه به مقوله نماز باید به صورت جدی در سطح ادارات و نهادهای مرتباط با دانشگاه پیگیری و اجرا شود.

وی خواستار بهسازی و مناسب سازی مکان برگزاری نماز در مراکز آموزشی درمانی استان شد و از اقدامات انجام شده این مرکز آموزشی درمانی در توجه به امر نماز تقدیر کرد.

در ادامه رئیس مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ساری با تسلیت ایام سوگواری ایام عزای اباعبدالله حسین(ع) خاطر نشان کرد: فلسفه وجود قیام امام حسین(ع) زنده کردن اسلام ناب محمدی و توجه به مسائل اصلی دین و احیاء امر به معروف و نهی از منکر بود.

دکتر میثاق شفیع زاد خاطر نشان کرد: نماز یکی از ارکان اصلی دین به شمار می‌آید و توجه به این مقوله ارزشمند دینی که انسان ساز است نیاز ضروری است.

وی با اشاره به برخی ناهنجاری‌های اجتماعی موجود در جامعه افزود: عدم توجه به نماز زمینه انحطاط و  انحراف افراد و گاهی هم باعث کم توجهی به مسائل روزمره می شود.

وی تاکید کرد: در صورت توجه به مباحث دینی بسیاری از مشکلات حال  حاضر جامعه به صورت جدی حل وفصل می شود

 

رئیس مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ساری اضافه کرد: اقدامات مناسبی در توجه به برگزاری نماز اول در این مرکز انجام شده و دست اندرکاران فعالیت‌های فرهنگی علاوه بر توجه به برگزاری نماز اول وقت برای برگزاری مناسبت‌های مختلف مذهبی و ملی نیز توجه دارند و در این ایام به صورت مداوم برگزاری مراسم زیارت عاشورا  با مشارکت پزشکان وپرسنل در برنامه کاری قرار دارد.

وی در پایان گفت: از همه ظرفیت این مرکز برای توجه به برگزاری نماز اول وقت و نیز برنامه‌ مناسبتی مذهبی استفاده می کنیم.

به روایت تصویر:

IMG_5252IMG_5249IMG_5251

می پسندم(۰)نمی پسندم(۰)

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

رفتن به بالا