فراموش نکنید
خانه / اخبار اسلایدر / مراسم میلاد امام حسن عسگری(ع) در نمازخانه مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ساری برگزار شد

مراسم میلاد امام حسن عسگری(ع) در نمازخانه مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ساری برگزار شد

مراسم میلاد امام حسن عسگری(ع) در نمازخانه مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ساری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ساری مراسم میلاد با سعادت یازدهمین کوکب سپر  امامت و ولایت امام حسن عسگری(ع) رادر نماز خانه این مرکز برگزار کرد.IMG_5729

این مراسم با شکوه که با استقبال خوب مسئولین ،پزشکان وکارکنان این مرکز و همراهان بیمار در نمازخانه این مرکز برگزار گردید ،با سخنرانی و مولوی خوانی همراه بود.

حجت الاسلام اسفندیار زارع در این مراسم با تبریک ولادت امام حسن عسگری(ع) اظهار کرد: زندگی این امام همام سراسر نور و روشنگری برای انسان ها بود.IMG_5732

وی در ادامه با اشاره  به حدیثی از امام حسن عسگری (ع)در ارتباط با آمادگی انسان برای سفر آخرت، تصریح کرد: انسان باید برای سفر آخرت خودش را آماده کند، اسباب سفر آخرت در آیات و روایات متعددی بیان شد.

این استاد حوزه و دانشگاه با اعلام اینکه انسان اشرف مخلوقات است، افزود: تامین رزق و روزی برای زندگی دنیا اقدام بسیار خوبی است و باید انجام شود ولی نباید انسان برای تامین نیازمندی‌های خویش به گناه آلوده شود.

زارع با اعلام اینکه انسان در تامین روزی خویش باید مراقب باشد، گفت: برای تامین رزق و روزی انسان باید تلاش کند ولی نباید قصه بخورد.

وی یادآور شد: آینده نگری در تامین رزق و روزی خوب است ولی این آینده نگری نباید به سمتی برود که انسان برای تامین رزق  روزی به شدت دچار زحمت شود.

در ادامه این مراسم مولودی خوانی توسط مداح اهل بیت انجام شد.

درپایان نیز از کلیه شرکت کنندگان در این مراسم پذیرایی بعمل آمده است.IMG_5725IMG_5720

 

می پسندم(۰)نمی پسندم(۰)

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

رفتن به بالا