فراموش نکنید
خانه / اخبار اسلایدر / رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) ساری:

رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) ساری:

رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) ساری:

محیط بان اداره محیط زیست  با رضایت شخصی خانواده به بخش خصوصی منتقل شدIMG_0774

رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) ساری درباه دلیل انتقال محیط‌بان مازندرانی به بخش خصوصی اظهار کرد: پس از اقدامات درمانی اولیه و مناسب انجام شده بیمار با رضایت شخصی از بیمارستان امام خمینی(ره) ترخیص شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ساری دکتر میثاق شفیع زاد درباره اقدامات درمانی،محیط بان زخمی که از منطقه چهاردانگه به این مرکز منتقل شده است، اظهار کرد: بیمار پس از انتقال از کیاسر به درمانگاه  اورژانس این مرکز مورد پذیرش قرار گرفت.

وی در تشریح خدمات انجام شده در این مرکز گفت: تیم پزشکی در بدو ورود بر بالین بیمار حاضر شده ،اقدامات اولیه بر روی بیمار بر اساس روال اورژانس انجام شده و برنامه‌ریزی برای انتقال بیمار برای اقدامات تکمیل و انتقال به اتاق عمل در دستور کار قرار داشت.

رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) ساری اضافه کرد: همه امکانات و تجهیزات لازم در بیمارستان برای مداوا این بیمار محیا بوده است ولی با رضایت شخصی خانواده بیمار از این مرکز مرخص شده است.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام خمینی(ره) ساری این مرکز آموزشی سانت ریفرال کل استان مازندران بوده و از نظر امکانات و تجهیزات در حد بسیار قابل قبولی قرار دارد و ماهیانه بیش از سه هزار نفر به بخش اورژانس این مرکز مراجعه و تحت درمان قرار می گیرد.‎

می پسندم(۰)نمی پسندم(۱)

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

رفتن به بالا