فراموش نکنید
خانه / ارائه خدمات درمانی در راستای اهداف بسیج است

ارائه خدمات درمانی در راستای اهداف بسیج است

دکتر رضا نجفی قایم مقام مرکز آموزشی درمانی امام خمینی (ره) ساری در نشست فرماندهان بسیج ادارات شهرستان ساری با بیان اینکه تلاش پرسنل درمانی برای درمان درد بیماران در راستای اهداف بسیج است گفت : بسیج، حرکتی مردمی است که از دل ملت و برای خدمت به مردم تشکیل شد.

وی افزود : کار پرسنل پزشکی بسیار ارزشمند ، شبانه روزی و ایثارگری است و تمام اوقات شبانه روز بسیجی وار برای خدمت به بیماران تلاش می کنند .

دکتر نجفی اظهار داشت بسیج ، همیشه در راه گسترش و ارتقای اخلاق پزشکی و ارایه الگوهای علمی و عملی در جامعه پزشکی تلاش کرده و مشارکت فعال در ارایه خدمات به مردم دارند .

قائم مقام مرکز آموزشی درمانی امام خمینی ( ره) افزود :یکی از مهمترین ویژگی‌های بسیج، اطاعت از ولایت است و  حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران مهمترین هدف تشکیل بسیج است .

در این برنامه گزارشی از فعالیتهای پایگاه مقاومت شهید باهنر مرکز آموزشی درمانی امام خمینی (ره) ساری توسط فرمانده این پایگاه ارایه شد .

می پسندم(۰)نمی پسندم(۰)

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

رفتن به بالا